Hurghada, Egypt (jar alebo jeseň 2018)

Potapanie v Hurghade


Vydajte sa s NAUTILUSom na overenú potápačskú cestu do egyptskej Hurghady. Potápajte sa v obľúbenom červenom mori, užite si pohľad na pestrofarebné koraly a staňte sa súčasťou rozmanitého podmorského sveta. Poletíme priamym denným letom z Viedne alebo z Bratislavy (v závislosti od termínu).


Termíny:

19.5. – 26.5.2018 v cene 771 €/osoba OBSADENÉ

15.6. – 22.6.2018 v cene 579 €/osoba – OBSADENÉ

29.9. – 6.10.2018 v cene 625 €/osoba – OBSADENÉ

6.10. – 13.10.2018 v cene 620 €/osoba – OBSADENÉ

13.10. – 20.10.2018 v cene 610 €/osoba – OBSADENÉ

Cena je platná v čase uverejnenia, možná zmena podľa aktuálnej ceny rezervačného systému ETI je vyhradená. Aktuálnu platnú cenu na požiadanie radi potvrdíme.


Ubytovanie

Siva Grand Beach****+ All Inclusive

Hotel leží priamo pri obchodnej promenáde Siva Mall 9 km od centra Hurghady (hotelový bezplatný transfer), priamo na prekrásnej piesočnatej pláži. Skladá z hlavnej budovy, dvojpodlažných bungalovov, klasických deluxe izieb alebo JuniorSuits. Príjemný a udržiavaný hotel s dobrou kuchyňou, mnohými reštauráciami, kompletným športovým a spoločenským vybavením a príjemnou atmosférou.

Hotel Siva Grand Beach Egypt

Potápanie

Potápanie v Červenom mori patrí k najatraktívnejším zážitkom. Tí, ktorí ho už spoznali, to potvrdia, nováčikovia budú nadšení. Pestrofarebné koraly, koralové ryby, raje, napoleony, murény, chobotničky… číra voda a zaujímavé vraky sa nachádzajú v hĺbkach od 5 do 30 metrov. Plávanie a šnorchlovanie nad koralovými útesmi je rovnako úžasným zážitkom. Tento zájazd je vhodný pre začiatočníkov, ako aj pre pokročilých potápačov a klientov ukončujúcich svoj potápačský kurz. Výhodné časy leteckého spojenia z Viedne nám dovoľujú za týždeň absolvovať až 6 potápačských dní, takže zvládneme aj 12 ponorov, jeden štandardný potápací deň (2 ponory) stojí 40 € + 4 € tax za vstup do Červeného mora. V cene je loď, sprievodca-inštruktor, doprava minibusom, vzduch a olovo. Náš nemecký partner Roland je skúsený inštruktor, ktorý nás na jeho lodi LUMINATION zavedie na najkrajšie rífy a vraky Červeného mora. Cena ponorov na vraky a vzdialenejšie lokality sa môže meniť v závislosti od vzdialenosti cieľa. Počas zájazdu si môžete zvýšiť kvalifikáciu na Advanced Open Water Diver alebo na potápanie s NITROX-om.

Potapacske centrum Nautilus - zajazd do Egypta

V cene je zahrnuté:

  • spiatočná letenka do Hurghady z Viedne s EuroWing s 23kg limitom na batožinu, (termín 15.6. je z BA)
  • ubytovanie v dvojlôžkovej deluxe izbe na 7 nocí v hoteli 4*+ so stravovaním all inclusive za 1 os.,
  • ubytovanie je zabezpečené ihneď po príjazde do momentu odjazdu na letisko (late check-out),
  • transfer z letiska do hotela a späť,
  • služby delegáta a poistenie proti insolventnosti CK.

Cena neobsahuje:

  • fakultatívne cestovné poistenie UNION vrátane storna zájazdu 2€/os a deň.
  • víza v hodnote 28€ sa kupujú priamo na letisku po prílete
  • potápanie.

Máte záujem o tento potápačský zážitok?

Zájazd organizujeme v spolupráci s CK ETI Slovensko. Ponuka je limitovaná počtom osôb, preto neváhajte a rezervujte čo najskôr Ďalšie voľné kapacity alebo individuálne požiadavky budú účtované podľa aktuálnych cien rezervačného systému ETI.


Top