fbpx

Hurghada, Egypt (30. 5. – 6. 6. 2020)

Hurghada, Egypt potapanie

Vydajte sa s NAUTILUSom na overenú potápačskú cestu do egyptskej Hurghady. Potápajte sa v obľúbenom červenom mori, užite si pohľad na pestrofarebné koraly a staňte sa súčasťou rozmanitého podmorského sveta. Poletíme priamym denným letom z Viedne s leteckou spoločnosťou EuroWings.


Termín a cena:

30. 5. – 6. 6. 2020 za 600 €/osoba

Cena je platná v čase uverejnenia, možná zmena podľa aktuálnej ceny rezervačného systému ETI je vyhradená. Aktuálnu platnú cenu na požiadanie radi potvrdíme.


Ubytovanie

The Grand Resort***** All Inclusive

Hotel sa nachádza asi 10 km od centra Hurghady a od širokej pláže sesterského hotela Grand Hotel ho oddeľuje ulica s obchodmi Grand Mall. Hotel je postavený v maurskom štýle, má 828 izieb a privíta vás vkusne zariadená vstupná hala s 24-hodinovou recepciou, lobby bar, 3 hlavné reštaurácie, rôzne à la carte reštaurácie a bary. 


Dlhá a čistá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora leží 150 m od hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícii zdarma. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou, WC, klimatizáciou, telefónom, TV, chladničkou, trezorom, fénom a balkónom alebo terasou. 


Deluxe izby majú výhľad na bazén alebo do záhrady, Junior suite sú väčšie a majú výhľad do záhrady alebo na bazén a majú obývacie sedenie. Rodinné izby majú rovnaké vybavenie, ale disponujú s dvoma oddelenými spálňami.

Potápanie

Potápanie v Červenom mori patrí k najatraktívnejším zážitkom. Tí, ktorí ho už spoznali, to potvrdia, nováčikovia budú nadšení. Pestrofarebné koraly, koralové ryby, raje, napoleony, murény, chobotničky… číra voda a zaujímavé vraky sa nachádzajú v hĺbkach od 5 do 30 metrov. Plávanie a šnorchlovanie nad koralovými útesmi je rovnako úžasným zážitkom. 


Tento zájazd je vhodný pre začiatočníkov, ako aj pre pokročilých potápačov a klientov ukončujúcich svoj potápačský kurz.

Výhodné časy leteckého spojenia z Viedne nám dovoľujú za týždeň absolvovať až 6 potápačských dní, takže zvládneme aj 12 ponorov, jeden štandardný deň potápania (2 ponory) stojí 50 € (vrátane poplatkov). 

V cene je loď, sprievodca-inštruktor, doprava minibusom, vzduch a olovo. Náš nemecký partner Roland je skúsený inštruktor, ktorý nás na jeho lodi LUMINATION zavedie na najkrajšie rífy a vraky Červeného mora. Cena ponorov na vraky a vzdialenejšie lokality sa môže meniť v závislosti od vzdialenosti cieľa. Počas zájazdu si môžete zvýšiť kvalifikáciu na Advanced Open Water Diver alebo na potápanie s NITROX-om.


V cene 600 €/osoba je zahrnuté:

  • letenka VIE-HRG-VIE s EuroWings vrátane poplatkov s 23kg limitom na batožinu,
  • ubytovanie v dvojlôžkovej deluxe izbe na 7 nocí v hoteli 5* so stravovaním all inclusive za 1 os.,
  • ubytovanie je zabezpečené ihneď po príjazde do momentu odjazdu na letisko (late check-out),
  • transfer z letiska do hotela a späť,
  • služby delegáta a poistenie proti insolventnosti CK.

Cena neobsahuje:

  • fakultatívne cestovné poistenie UNION vrátane storna zájazdu 2€/os a deň.
  • Víza v hodnote 28€ sa kupujú priamo na letisku po prílete
  • potápanie.

 

Máte záujem o tento potápačský zážitok?

Tento zájazd organizujeme v spolupráci s CK ETI Slovensko. Ponuka je limitovaná počtom osôb, preto neváhajte a rezervujte čo najskôr.


Top