Marsa Alam, Egypt od 27. 6. do 4. 7. 2020

Potapanie v Marsa Alam, Egypt

Potápačská dovolenka v kvalitnom hoteli na korálovom pobreží južného Egypta, to je cesta s NAUTILUSom do lokality Port Ghalib. Potápajte sa priamo na house reefe bez guida, užite si pohľad na pestrofarebné koraly v lokalite Elphinstone, či šnorchlujte s delfínmi na Dolphin House Reefe. Pri troche štastia stretnete dugonga na Abu Dabbab či žraloka na Abu Saile. To všetko iba 4 hodiny priamym letom z Viedne.


Termín: 27. 6. – 4. 7. 2020


Ubytovanie

The Palace Port Ghalib***** All Inclusive

Tento luxusný rezort leží priamo na nádhernej piesočnej pláži s korálovým podložím. Nachádza sa vedľa prístavu s obchodmi a promenádou, medzinárodné letisko Marsa Alam je vzdialené 10 minút jazdy autobusom. 

Vstup do mora je po dvoch mólach ponad korálový útes. Na súkromnej pláži majú hostia k dispozícií ležadlá, slnečníky a osušky zdarma.

Ubytovanie je v štandardných dvojlôžkových izbách s výhľadom do záhrady, lagúny, alebo na more. V izbách je možné zriadiť až dve prístelky. Kvalitné stravovanie je formou All inclusive.

Potápačský zájazd do Egypta

Potápanie

Potápanie v Červenom mori patrí k najatraktívnejším zážitkom. Tí, ktorí ho už spoznali, to potvrdia, nováčikovia budú nadšení. Pestrofarebné koraly s množstvom rýb a číra teplá voda od hladiny po dostupnú hĺbku nadchnú každého potápača. Plávanie a šnorchlovanie nad koralovými útesmi je rovnako úžasným zážitkom. Tento zájazd je vhodný pre potápačov so skúsenosťami s potápaním v mori. Za týždeň stihnete zrelaxovať na pláži aj absolvovať 5 potápačských dní, každý si zvolí svoje tempo podľa vlastného záujmu. Potápanie sme zabezpečili s renomovaným potápačským centrom EXTRA DIVERS, ktoré prevádzkuje 30 potápačských centier po celom svete. Miestne centrum v Port Ghalib, sa nachádza na promenáde vedľa nášho hotela The Palace a roky mu šéfuje nemecký inštruktor Frank Fähland. Viac o dive centre nájdete tu.

Cena potápania závisí od typu ponoru – na house reefe stojí ponor 28€ (skúsení potápači môžu potápať sami bez guida), 1 deň potápania loďou (2 ponory) stojí 76€, ponor pri presune minibusom 36€, balík 6 ponorov loďou 219€. Pri top lokalitach – Elphinstone, Gota Abud Dabbab je účtovaný príplatok 25€ za deň. Denný poplatok za vstup do národného parku je 3€, NITROX 32 je zadarmo. Celková cena potápania teda závisí od jednotlivých ponorov, týždenný „mix“ potápania stojí 300 € až 400 € podľa odpotápaných lokalít.


Cena zájazdu: 760 €/osoba*

V cene je zahrnuté:

  • spiatočná letenka Viedeň – Marsa Alam
  • ubytovanie na 7 nocí v dvojlôžkovej izbe s výhľadom do záhrady v 5* hoteli The Palace Port Ghalib so stravovaním all inclusive 
  • ubytovanie je zabezpečené ihneď po príjazde do momentu odjazdu na letisko (late check-out) 
  • transfer z letiska do hotela a späť 
  • služby delegáta a poistenie proti insolventnosti CK 
  • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s výhľadom do lagúny stojí 802 € / os. 
  • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s výhľadom na more stojí 865 € / os. 

*Cena je platná v čase uverejnenia, možná zmena podľa aktuálnej ceny rezervačného systému ETI je vyhradená. Aktuálnu platnú cenu na požiadanie radi potvrdíme.

Cena neobsahuje:

  • fakultatívne cestovné poistenie UNION vrátane storna zájazdu 2€/os a deň.
  • Víza v hodnote 28 € sa kupujú priamo na letisku po prílete.

Máte záujem o tento potápačský zážitok?

Zájazd organizujeme v spolupráci s CK ETI Slovensko. Ponuka je limitovaná počtom osôb, preto neváhajte a rezervujte čo najskôr Ďalšie voľné kapacity alebo individuálne požiadavky budú účtované podľa aktuálnych cien rezervačného systému ETI.

Kontaktujte nás