O nás

NAUTILUS spol. s r. o. bola založená v roku 1996 odkedy pôsobí v oblasti profesného aj rekreačného potápania a špecializovaných zemných prác spojených s vodou.

Okrem výcviku potápačov zastrešuje potápačské práce, predaj potápačského výstroja, plnenie potápačských fliaš a požičiavanie výstroja, organizovanie seminárov a športových potápačských podujatí, špecializovanú potápačskú cestovnú kanceláriu.

Do konca sezóny 2018 u nás úspešne absolvovalo potápačské kurzy vyše 1500 klientov s certifikáciou PADI (Profesional Association of Diving Instructors) – najväčšej potápačskej výcvikovej organizácie na svete. Každý potápač vyškolený v NAUTILUSe – ministerstvom školstva akreditovanej potápačskej škole, obdrží po úspešnom ukončení kurzu preukaz platný a akceptovaný na celom svete. Prioritou je vzdelávať našich klientov tak, aby sa po ukončení kurzu stali zodpovednými a kvalitne vyškolenými potápačmi, rešpektujúcimi svoje zdravie, ako aj bezpečnosť svojich potápačských partnerov, životné prostredie pod vodou a príslušné predpisy každej navštívenej krajiny.

nautilus-home

V NAUTILUSe nájdete aj predajňu kompletného potápačského výstroja značky MARES, ktorý je jedným z najväčších svetových výrobcov a leadrov v inováciách.

Profesionálna zdatnosť našich pracovníkov v oblasti zemných prác na vode aj pod vodou obstála už v mnohých skúškach. Úspešne sme zvládli projekty revitalizácie jazier, izolácie stavebných diel pod vodou, uložení a opráv krytia potrubí v riekach, rekonštrukcií plávajúcich konštrukcií, prehlbovanie dna či údržby vodných plôch jazier. Zasahovali sme aj pri záchranných protipovodňových prácach, či oprave v plavebnej komore na Vodnom diele v Gabčíkove.

Potápačská škola aj práce pod vodou si vyžadujú špecifické znalosti a schopnosti. Kolektív našich inštruktorov a spolupracovníkov tvoria výlučne certifikovaní potápači príslušnej profesionálnej kvalifikácie PADI, bývalí alebo aktívni športovci s dlhoročnými skúsenosťami, kvalifikovaní aj v iných medzinárodných organizáciách (CMAS, NAUI). Vzdelávaniu a zvyšovaniu kvalifikácie venujeme v našej spoločnosti sústavne veľkú pozornosť.

Od roku 2006 sme zaviedli integrovaný systém manažérstva:

ISO 9001:2015
ISO 14001:2015
ISO 45001:2018