Špecializačné kurzy

Enriched Air Diver – NITROX

Potápanie s NITROX-om je medzi rekreačnými potápačmi populárnou špecializáciou. Kurz je zameraný na výuku bezpečného potápania so zmesou obohatenou o kyslík.
Podmienkou účasti je kvalifikácia Open Water Diver.

Používanie obohatenej dýchacej zmesi má praktické výhody, najmä pri intenzívnejšom potápaní na dovolenkách alebo potápačských safari lodiach. Pomáha predlžovať bezdekompresné časy, znižovať spotrebu vzduchu a potápači pociťujú menšiu únavu. Má aj svoje riziká, ktoré sa potápači v kurze naučia eliminovať.

nitrox

Cieľom špecializačného kurzu Enriched Air Diver je naučiť sa plánovať bezpečný ponor so zvolenou dýchacou zmesou a využiť jej výhody pod vodou dodržaním naplánovaných parametrov.

Cena kurzu je 119€, v cene je zahrnutá výuka, manuál v slovenskom jazyku s potápačskými tabuľkami, vydanie certifikátu a medzinárodného preukazu.

V prípade záujmu vykonávame aj iné PADI špecializačné kurzy, napríklad potápanie v suchom obleku, potápanie vo vyšších nadmorských výškach, hľadanie a vyzdvihovanie predmetov, hĺbkové potápanie, digitálne fotografovanie pod vodou, alebo potápanie v noci. V prípade záujmu nás kontaktujte.

Zaujal vás kurz Enriched Air Diver?

Kontaktujte nás pre overenie termínu!