Základné kurzy

Absolvovanie základného kurzu Open Water Diver znamená, že sa stanete certifikovaným potápačom, ktorý sa môže potápať do hĺbky 18 metrov kdekoľvek na svete.

Kvalita a bezpečnosť vzdelávania je v našej potápačskej škole na prvom mieste. Kladieme dôraz na osobný prístup a poskytneme klientom dostatok času a potrebného tréningu v bazéne a vo voľnej vode tak, aby bez strestu a s úsmevom získal všetky potrebné vedomosti a potápačské zručnosti. Preto nerobíme zľavové „rýchlokurzy geniality“, ktoré vykonávajú ministerstvom školstva neakreditované potápačské centrá. V prípade záujmu o individuálny kurz prispôsobíme klientovi časový plán výcviku.

Spravte prvý krok k potápaniu ešte dnes

Prihláste sa na potápačský kurz v Nautiluse!

Open Water Diver kurz je výborne prepracovaným súborom postupného získavania vedomostí a potápačských zručností formou teoretických a praktických cvičení, videoprojekcií, samoštúdia a výkladov inštruktora. Po ukončení základného kurzu sa absolvent stáva skutočným certifikovaným potápačom s licenciou najväčšej potápačskej výcvikovej organizácie PADI.

Kurz PADI Open Water Diver sa skladá z piatich modulov teoretickej prípravy, výcviku v bazéne a štyroch ponorov vo voľnej vode. Dĺžka trvania kurzu je od 14 dní do jedného mesiaca podľa zvoleného tempa, ktoré si každý účastník môže zvoliť sám podľa svojich možností a schopností.

zakladne-kurzy-1

V cene kurzu je zahrnuté potápanie v Senci (na jazere Guláška) alebo na niektorom z blízkych jazier, vždy v závislosti na kvalite vody a počasí.

Vo vybraných termínoch ukončujeme kurzy potápaním na Jadrane počas predĺženého víkendu v Chorvátsku. Veľkej obľube sa teší aj ukončovanie kurzov potápaním v Červenom mori počas dovolenky v Egypte. Pre všetkých, ktorí majú záujem potápať v krásnej čistej a teplej vode plnej exotických rýb a živočíchov, máme pripravené týždenné pobyty v egyptskej Hurghade v niekoľkých turnusoch. Termíny nájdete v sekcii Cesty.

zakladne-kurzy-2

Cena kurzu Open Water Diver je 299€ vrátane poplatku za vydanie certifikátu a medzinárodného preukazu. V cene je zahrnutá teoretická výuka, elektronický výukový manuál, potápačský denník, zapožičanie kompletného výstroja v priebehu celého kurzu, 5x bazénový výcvik, 4 ponory vo voľnej vode a DPH. Cena pre Juniorov (10-14 rokov) je 269€.

Tak ako vo všetkých kvalitných a plnohodnotných potápačských centrách všade na svete, aj u nás nájdu klienti okrem výuky všetok doplnkový servis – predajňu potápačského výstroja, servis potápačskej techniky a výstroja, plnenie potápačských fliaš, zájazdy za potápaním po celom svete. Ponúkame komplexné služby s pevnou prevádzkovou dobou, vlastné klimatizované priestory, kde si potápačský výstroj môžete v pohode vyskúšať, porovnať rôzne veľkosti a typy, a kde vždy dostanete odbornú radu či užitočné informácie. Len eshop či objednávka z internetového katalógu toto nemôže nikdy nahradiť…

Naši klienti už v základnom kurze Open Water Diver môžu využiť tieto výhody a teraz aj ušetriť pri nákupe čohokoľvek v našej predajni.

Všetci klienti počas trvania základného kurzu dostanú 15% zľavu na všetok potápačský výstroj!

Ak si teda kúpite svoju prvú masku, plutvy či neoprénový oblek, alebo si budete chcieť kúpiť aj ďalšiu potápačskú techniku, ušetríte toľko, že váš Open Water Diver kurz môžete mať aj úplne zadarmo!

Termíny PADI Open Water Diver kurzov pre začiatočníkov na rok 2019

Termín Kurz Teória Bazén Možnosť ukončenia Cena Prihlásenie
11.03 – 28.03 OWD1 Nautilus Slovnaft Senec / Egypt 299€ Prihlásiť
01.04 – 25.04 OWD2 Nautilus Slovnaft Senec / Egypt 299€ Prihlásiť
29.04 – 16.05 OWD3 Nautilus Slovnaft Senec / Egypt 299€ Prihlásiť
20.05 – 06.06 OWD4 Nautilus Slovnaft Senec / Egypt 299€ Prihlásiť
10.06 – 27.06 OWD5 Nautilus Slovnaft Senec / Egypt 299€ Prihlásiť
01.07 – 18.07 OWD6 Nautilus Matador Senec / Egypt 299€ Prihlásiť
29.07 – 09.08 OWD7 Nautilus Matador Senec / Egypt 299€ Prihlásiť
12.08 – 23.08 OWD8 Nautilus Matador Senec / Egypt 299€ Prihlásiť
02.09 – 19.09 OWD9 Nautilus Slovnaft Senec / Egypt 299€ Prihlásiť

Všetky základné kurzy (OWD)je možné ukončiť v miestnych podmienkach alebo tiež v priebehu nami  organizovaných potápačských zájazdov. Podrobnejšie informácie nájdete v sekcii „Cesty„.

Vybrali ste si? Prihláste sa na kurz

  

Top