Krk, Chorvátsko od 14. 6. do 18. 6. 2017

Potapanie v Chorvatsku - Krk


Presvedčte sa, že aj neďaleko Slovenska môžete zažiť zábavné potápanie v krásnych lokalitách. Pozývame vás na predĺžený potápačský víkend v Chorvátsku na ostrove Krk v mestečku Vrbnik.


Termín: 14. – 18. 6. 2017

Dive Loft KrkPotápačský výlet organizujeme v spolupráci s potápačským centrom DIVE LOFT KRK s individuálnou dopravou a ubytovaním v súkromných apartmánoch.


Ostrov Krk

Krk je pre nás najbližším jadranským ostrovom vzdialeným menej ako 600 km od slovenských hraníc. Spojenie s pevninou zabezpečuje most, takže pri cestovaní nie sme viazaní žiadnymi trajektmi. Voda okolo ostrova je čistá vďaka skalnatému a veľmi členitému pobrežiu. Vďaka tomu sú aj ponory z brehu zaujímavé a zľahka dosahujúce hĺbku až do 30m. Bezlimitné denné potápanie na štyroch domácich rífoch stojí len 29 € za deň!

 

Ostrov Krk, Chorvátsko

 

Presun na jednotlivé rífy a do partnerského potápačského centra DIVE CENTRE KRK na druhej strane ostrova zabezpečujú bezplatné minibusy. Pre celodenné plavby na najkrajšie potápačské lokality kvarnerských ostrovov Krk, Cres, Plavnik, Prvič, Lošinj sú v dive centre vybavení 3 loďami.

V ponuke sú ponory na steny, jaskyne a malé tunely či päť vrakov. Jeden z najznámejších vrakov je grécka obchodná loď Peltastis, obchodná loď Lina, plachetnica Paula, čln Michaela a pozostatky drevenej lode z napoleónskych čias pri ostrove Plavnik s kanónmi.

 

Potapanie na Krku, Chorvatsko

Ceny ubytovania a potápania

Ubytovanie v 4-miestnom apartmáne (2 spálne) stojí 50 € /os. vrátene registračného poplatku a miestnej dane. Potápačský balík 3 dní potápania z brehu s ubytovaním stojí 137 € na osobu.

Viac o cenách a potápačských lokalitách nájdete na stránke www.dive-loft-krk.com alebo www.dive-loft-krk.de.

Máte záujem o tento potápačský zážitok?

Prihlásiť sa môžete v NAUTILUSe, pre potvrdenie rezervácie je potrebné zaplatiť 100€ zálohu.