Servis

NAUTILUS spol. s r. o. poskytuje aj autorizovaný záručný a pozáručný servis na výrobky značky MARES a SCUBAPRO. Vykonáva pravidelné kontroly a údržbu automatík, žaketov, hydrostatické testy a čistenie potápačských fliaš, ako aj opravy ďalšieho potápačského materiálu.

Certifikat_Mares_FM_2016

Pretože je veľmi dôležité, aby mal každý potápač svoj výstroj v prvotriednom stave, odporúčame Vám pravidelne sa oň starať.

Raz do roka je potrebné priniesť regulátory na vyčistenie a nastavenie. Presvedčte sa v dostatočnom predstihu pred cestou do zahraničia, či máte výstroj v poriadku a nechajte si ju v servise skontrolovať.

Odporúčame vám prekontrolovať si aj stav batérií v potápačskom computeri a v prípade potreby si nechať batérie vymeniť za nové.

Plnenie fliaš

Plnenie fliaš uskutočňujeme vysokotlakým kompresorom BAUER MARINER 250 E s automatickým odkaľovaním, s mikrofiltračným telieskom a filtračnou vložkou TRIPLEX® P31, spĺňajúcim náročné kritériá na kvalitu vzduchu podľa normy DIN EN 12021 pre používanie v profesionálnych záchranných zboroch. Kompresor je vybavený snímačom B-timer, ktorý presne sleduje životnosť filtračných náplní a servisný interval pre zabezpečenie dokonale čistého vzduchu.